Joker dhe Harley Quinn do të ribashkohen për një film të ri

Aug 27, 2017

Pas suksesit të filmit Suicide Squad në 2016-ën, Jared Leto dhe Margot Robbie do bashkohen sërish me të njëjtat role si Joker-i dhe Harley Quinn, në një tjetër film “të çmendur dhe plot pasion”. Sipas disa burimeve, thuhet se filmi do të jetë një vazhdim i Suicide Squad ku po diskutohet ende nëse Mel Gibson do të caktohet në pozicionin e regjisorit.

Përveç kësaj, projekti përfshihet në linjën kryesore të filmave të Warners me superheronj ku Ben Affleck është Batman, Henry Cavill në rolin e Superman dhe Gal Gadot si Wonder Woman si dhe shumë personazhe të tjera të cilat krijojnë Justice League.

Justice League pritet të dalë ne kinema më 17 Nëntor 2017.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll