10 filma që do ju bëjnë të harroni ish-in tuaj

Sep 08, 2017

Ndonjëherë, pasi jeni lënduar nga ish i dashuri juaj, ngushëllimi i vetëm janë çokollatat, miket e ngushta dhe filmat.
Ne kemi listuar 10 prej këtyre të fundit, që do ju ndihmojnë të kaloni momentet e vështira dhe t’ju bëjnë të ndiheni më mirë.

 He’s Just Not That into You

The Break Up

John Tucker Must Die

How To Lose A Guy In 10 Days

Crazy Stupid Love

No Strings Attached

Are We Officially Dating

Trainwreck

Something Borrowed

Just Friends

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll