I dashuri i Taylor Swift sapo siguroi dy role të rëndësishme në Hollywood

Sep 10, 2017

Taylor Sëift nuk është prononcuar shumë për të dashurin e saj, Joe Alwyn, por kjo nuk e ka ndaluar këtë të fundit të ketë një karrierë të suksesshme. Aktori britanik së shpejti do të vijë në ekranin e madh me dy role në filma Hollivudianë.

26-vjeçari do të luajë përkrah emrave të njohur si Nicole Kidman dhe Russell Croëe në filmin "Boy Erased" që pritet të dalë në 2018-ën si dhe në filmin "Operation Finale" së bashku me Oscar Isaac dhe Ben Kingsley.

Në 2017, Alwyin është pjesë e kastit së filmit Mary Queen of Scots dhe The Favourite përkrah Emma Stone. Aspak keq, eh Taylor?

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll