ISIS, së shpejti i përjavshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës [VIDEO]

Monday, 08 August 2016 12:16
Bradley Cooper është duke bashkëpunuar me rrjetin HBO për të prodhuar një film  për organizatën famëkeqe ISIS.

Ja tre filmat e rinj që po bëjnë namin nëpër kinema [VIDEO]

Monday, 08 August 2016 11:54
Si çdo të hënë shohim pak filmat e rinj më të suksesshëm përgjatë fundjavës në Box Office.

EKSKLUZIVE! Flet për intv.al aktori shqiptar që do të luaj te Fast and Furious 8 [FOTO/ VIDEO]

Wednesday, 03 August 2016 12:22
Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve…

Roli me i ri Channing Tatum, ai një sirene deti [VIDEO]

Tuesday, 02 August 2016 11:48
Filmi ikonik “Splash” i 1984 do të rikthehet në ekranin e kinemasë në një version të ri.

Top 5 filmat më të mirë të javës; ja kryesuesi

Monday, 01 August 2016 11:37
Matt Demon ka qenë gjithmonë një nga aktorët më të vlerësuar në Hollywood dhe me rolin e tij në filmin…

Lamtumirë Harry Potter! [VIDEO]

Monday, 01 August 2016 11:21
Ky është fundi i “Harry Potter”.

Publikohet traileri i filmit “Kong: Skull Island” [VIDEO]

Saturday, 30 July 2016 13:48
Zhvillimi i “Kong:  Skull Island” për disa vite ka qenë një nga elementët kryesorë të “Comic-Con”. Projekti u njoftuar për…

Jeni fansa të "American Horror Story"? Ja çdo të ndodhë në sezonin e 6-të! [VIDEO]

Thursday, 28 July 2016 12:47
Snapchat është shndërruar në një mënyrë të mirë jo vetëm për të publikuar foto personale por edhe për të promovuar…

Jennifer Aniston sjell Krishtlindjet para kohe...dhe çfarë Krishtlindjesh! [VIDEO]

Wednesday, 27 July 2016 16:38
Jennifer Aniston mund të mos jetë vetëm një aktore komedish, por komeditë janë ato që ajo di të bëjë më…

Jo më meshkuj, zbulohet aktorja që do të luajë Captain Marvel [FOTO]

Monday, 25 July 2016 15:01
OK, ky po që është një lajm tepër cool.

Një arsye më shumë pse duhet të shihni "Star Trek Beyond" [VIDEO]

Monday, 25 July 2016 14:31
Ajo që pritej, ka ndodhur.

Publikohet traileri i parë i "Wonder Woman": Mes romancës dhe aksionit, fillon epoka e heroinave! [VIDEO]

Monday, 25 July 2016 14:05
Është publikuar së fundi traileri i parë i filmit të shumëpritur “Wonder Woman”.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll