“E bukura dhe Bisha” sjell momentin e parë gay në historinë e Disney [FOTO]

Wednesday, 01 March 2017 14:37
E prisnit të vinte kjo ditë?

Nuk do ta besoni kush është aktorja më e urryer në Hollywood [FOTO]

Tuesday, 28 February 2017 20:34
Të themi të drejtën, ishte diçka që pritej të ndodhte.

Pse Nicole Kidman nuk di të duartrokasë, e tallin rrjetet sociale [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 09:42
Nicole Kidman, dukej e mahnitshme me fustanin e saj, Armani në ceremoninë e Oscars. Por fustani i Kidman nuk mori…

Çmimet Oscar: I jepet gabimisht çmimi "La la land" [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 09:23
Nuk ndodh shpesh që në produksione të tilla me rëndësi kaq të madhe në industrinë e filmit të ndodhin gafa,…

Ndarja e çmimeve Oscar, aktorët dhe filmat triumfues [FOTO]

Monday, 27 February 2017 09:14
Filmi “Moonlight” është shpallur fitues i çmimit “Filmi më i mirë” në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2017”. Më…

Aktorja problematike kërkon të luajë rolin e Ariel në “The Little Mermaid” [FOTO]

Monday, 20 February 2017 14:53
Është bërë e modës që filmat e animuar më të adhuruar të Disney të kthehen në filma artistikë me aktorë.

Ja si duken personazhet e “I Vetëm në Shtëpi” pas 25 vitesh [FOTO]

Thursday, 16 February 2017 17:17
Është mbi të gjitha filma jonë i preferuar çdo fundvit…

A janë gati shqiptarët për "50 Shades Darker"? Sipas këtij eventi PO! [VIDEO]

Tuesday, 14 February 2017 16:29
146 milionë dollarë fitime vetëm brenda një fundjave nga dalja në kinema.

Filmi kosovar "Home" nderohet me çmim në Bafta Awards 2017 [VIDEO]

Monday, 13 February 2017 11:54
Filmi kosovaro-anglez “Home” ka marrë çmimin për filmin më të mirë të shkurtër britanik.

"Grey’ rrëfen për skenat erotike në “Fifty Shades Darker” [FOTO]

Saturday, 11 February 2017 17:09
"Fifty Shades Darker" ka rrëmbyer mjaft vëmëndje duke u kthyer në filmin më të përfolur të momentit.

Premiera e “Fifty Shades Darker”, shihet nga adoleshentë nën shoqërinë e prindërve [VIDEO]

Friday, 10 February 2017 10:59
“Fifty Shades Darker”, premiera e shumëpritur është shfaqur për herë të parë mbrëmë.

“The Beguiled”, filmi që do zbulojë anën tuaj të errët [VIDEO]

Thursday, 09 February 2017 15:58
Përgatituni për filmin që do ju falë kënaqësi për të cilën do të ndiheni fajtorë…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll