Një këngëtare e njohur në kastin e filmit të ri Spider Man!

Tuesday, 08 March 2016 11:37
Jo vetëm aktorë! Për realizimin e ri të Spider Man duket se në kast bëjnë pjesë edhe këngëtarë të njohur.

Kit Harington zbulon një fakt interesant rreth Game Of Thrones 6

Tuesday, 08 March 2016 10:51
Sekreti u zbulua, dhe nuk ishte fare e vështirë për ta kuptuar. Apo jo, Jon Snow?

Zootopia thyen rekorde, në krye të Box Office!

Monday, 07 March 2016 11:44
Ndoshta traileri i filmit ka bërë punë siç duhet, kjo sepse sapo ka dalë në kinematë botërore, filmi i animuar…

Familjarët për Zoe Saldana: Laj gojën para se të përmendësh Nina Simone

Friday, 04 March 2016 14:19
Një skandal të madh në mediat sociale ka shkaktuar traileri i filmit biopik mbi jetën e artistes Nina Simone.

Will Smith shlyen gabimin e Oscar-ve me një lajm super të mirë!

Thursday, 03 March 2016 13:19
Djemtë e këqinj rikthehen sërish!

Një aktore e dashur për ju sjell Nina Simone në ekranin e madh

Thursday, 03 March 2016 10:40
Përgatituni për drama!

Konfirmohet filmi që do të zëvendësojë suksesin e "Harry Potter"

Wednesday, 02 March 2016 15:34
Teksa ka zhgënjyer disi fansat e filmave të Harry Potter, J.K. Rowling autorja e librit ka dhënë një tjetër lajm…

Duke pritur Oscar-in e filmit "Shok"

Sunday, 28 February 2016 14:06
Vetëm pak orë na ndajnë nga eventi kinematografik i njohur në të gjithë botën, ai i ndarjes së çmimeve Oscar.

Sezoni i 6-të i "Game of Thrones": 12 Personazhe drejt vdekjes?

Thursday, 25 February 2016 10:28
Krijuesit e "Game of Thrones" vazhdojnë të shtojnë tensionin rreth sezonit të 6-të të serialit.

Deadpool kryeson Box Office: Ja sa janë fitimet brenda një fundjave

Monday, 22 February 2016 11:59
Dashurinë për heroin e tyre, fansat e kanë faktuar në shifra.

Shakira fut të pasmet e mëdha në një film vizatimor!

Friday, 19 February 2016 14:29
Kërkesat e artistëve variojnë nga më të ndryshmet tek më të çuditshmet, dhe këtu nuk bën përjashtim as Shakira.

Daniel Craig heq dorë nga Agjenti 007 për një mision më sekret

Monday, 15 February 2016 15:20
Vazhdojne dyshimet nëse Daniel Craig do të jetë apo jo në rolin e protagonistit në sagën e Agjentit 007.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll