Eddie Redmayne tentoi gjatë të bëhej pjesë e Harry Potter, por e refuzuan!

Thursday, 27 October 2016 16:39
Pas dështimeve, më në fund ia doli!

Shihni çfarë ju pret nga seria e re e "Guardians of the Galaxy" [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 13:27
Është publikuar traileri i parë ngacmues për superheronjtë e “Guardians of the Galaxy Vol. 2”.

Sdo ta besoni çfarë numri episodesh kanë arritur "The Simpsons" [VIDEO]

Tuesday, 18 October 2016 13:56
Familja më e çuditshme në planet, “The Simpsons” po bën histori.

"The Accountant" lë me gisht në gojë "The Girl on the Train" [VIDEO]

Monday, 17 October 2016 13:20
Filmi më i mirë për këtë javë shpallet “The Accountant”.

Një tjetër film për Janis Joplin, ja aktorja pretendente për rolin [FOTO]

Wednesday, 12 October 2016 15:59
Një film për jetën e Janis Joplin!

Pas Mulan, një tjetër kryevepër e Disney kthehet në film! [FOTO]

Tuesday, 11 October 2016 17:34
Dhe nuk do ta besoni se kush do të jetë regjisor!

Filmi “Bad Moms” do të vijë në versionin “Bad Dads” në 2017 [VIDEO]

Tuesday, 11 October 2016 13:32
Filmi ” Bad Moms”  ishte një sukses i jashtëzakonshëm, duke grumbulluar rreth 170 milionë dollarë fitime, ndërkohë që buxheti i…

Këto janë 3 filmat që duhet të shihni me patjetër këtë javë [VIDEO]

Monday, 10 October 2016 15:48
Thrilleri psikologjik, “The Girl on the Train” është pritur shumë mirë nga publiku.

Njihuni me skenat e para të filmit biopik mbi Britney Spears [FOTO]

Friday, 07 October 2016 13:57
Edhe pse Britney Spears shprehu në mënyrë kategorike disaprovimin për të realizuar një film biografik për të, projekti sërish është…

Ja kur do t'i shihni bashkë në ekran Bullock, Hathaway dhe Rihanna-n

Friday, 07 October 2016 12:49
A i kishit menduar femrat më të njohura të ekranit në një film të vetëm?

Warner Bros. ka një surprizë për fansat e "Suicide Squad" [VIDEO]

Thursday, 06 October 2016 14:16
Dikush të na pickojë!

E mahnitshme ngjashmëria mes Natalie Portman dhe Zonjës së Parë të Amerikës [VIDEO]

Thursday, 06 October 2016 13:50
“Jackie”, kështu është quajtur filmi biografik dedikuar jetës së Jacqueline Kennedy, ish zonjës së parë të Shteteve të Bashkuara të…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll