Tronditet Hollywood: Artisti legjendar i 3 çmimeve Oscar tërhiqet nga aktrimi! [FOTO]

Wednesday, 21 June 2017 10:50
Hollywood ka humbur një nga artistët e saj më të mirë dhe padyshim atë më të vlerësuarin!

Leonardo DiCaprio heq dorë nga trofeu Oscar

Sunday, 18 June 2017 19:13
Leonardo DiCaprio ka vendosur të heqë dorë nga Oscar i Marlon Brandos, që i ishte dhuruar nga shtëpia e produksionit…

Margot Robbie do ju thyejë zemrën në trailerin e “Goodbye Christopher Robin” [VIDEO]

Friday, 16 June 2017 13:48
Margot Robbie kalon nga bota e Suicide Squad në një univers komplet ndryshe, për filmin e ardhshëm “Goodbye Christopher Robin”.

Ndahet nga jeta aktorja legjendare, njëkohësisht dhe ish e dashura e Keith Richards

Wednesday, 14 June 2017 15:01
Modelja dhe aktorja e njohur Anita Pallenberg, ka vdekur në moshën 73-vjeçare.

Aktori shqiptar në një film me Jennifer Lawrence [FOTO]

Monday, 12 June 2017 13:27
Me siguri ky është hapi më i madh në karrierën e tij.

Dhe filmi më i mirë i të gjitha kohrave është...[FOTO]

Friday, 09 June 2017 12:32
Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të…

3 filma që duhet të shikoni me patjetër këtë muaj [FOTO]

Wednesday, 07 June 2017 13:20
E nisim me... Snatched Amy Schumer dhe Goldie Hawn bëhen bashkë si nënë e bijë në një aventurë aspak të…

Me siguri do keni probleme me gjumin pasi të shikoni këtë trailer [VIDEO]

Tuesday, 06 June 2017 16:47
"The Mist" nga Stephen King, së shpejti do na "gozhdojë" para ekranit.

7 çifte aktorësh që nuk durojnë dot njëri-tjetrin

Friday, 02 June 2017 13:26
Edhe pse në ekran duken çmendurisht të dashuruar...

"Murder on the Orient Express" vjen me trailer-in e parë

Friday, 02 June 2017 12:07
Këtë vjeshtë do të kemi një histori krimi!
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll