Filmi shqiptar që mori çmim në Teksas

Tuesday, 08 November 2016 12:35
Festivali i filmit me metrazh të shkurtër mbajtur në Teksas të SHBA ka vlerësuar filmin kosovar-britanik me medaljen e bronxtë.

Rikthehet Rambo? Zbuloni 5 aktorët që mund të zëvendësojnë Sylvester Stallone [FOTO]

Sunday, 06 November 2016 15:12
Aktori Sylvester Stallone është shprehur se nuk ka më interes për të përsëritur personazhin ikonë “John Rambo”. Duke qenë i…

E bujshme: Johnny Depp bëhet pjesë e universit Harry Potter!

Wednesday, 02 November 2016 10:30
Ishte mbajtur shumë e fshehtë dhe me shumë gjasa kështu do vazhdojë, por sekreti tashmë doli në shesh!

Pas Mulan e Aladdin, Disney kthen në film edhe princeshën e tij më ikonike! [FOTO]

Tuesday, 01 November 2016 16:53
Po kthehet në një proçes të mirëfilltë mekanikë, një herë në disa javë Disney lajmërons e do të shndërrojë në…

Eddie Redmayne tentoi gjatë të bëhej pjesë e Harry Potter, por e refuzuan!

Thursday, 27 October 2016 16:39
Pas dështimeve, më në fund ia doli!

Shihni çfarë ju pret nga seria e re e "Guardians of the Galaxy" [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 13:27
Është publikuar traileri i parë ngacmues për superheronjtë e “Guardians of the Galaxy Vol. 2”.

Sdo ta besoni çfarë numri episodesh kanë arritur "The Simpsons" [VIDEO]

Tuesday, 18 October 2016 13:56
Familja më e çuditshme në planet, “The Simpsons” po bën histori.

"The Accountant" lë me gisht në gojë "The Girl on the Train" [VIDEO]

Monday, 17 October 2016 13:20
Filmi më i mirë për këtë javë shpallet “The Accountant”.

Një tjetër film për Janis Joplin, ja aktorja pretendente për rolin [FOTO]

Wednesday, 12 October 2016 15:59
Një film për jetën e Janis Joplin!

Pas Mulan, një tjetër kryevepër e Disney kthehet në film! [FOTO]

Tuesday, 11 October 2016 17:34
Dhe nuk do ta besoni se kush do të jetë regjisor!

Filmi “Bad Moms” do të vijë në versionin “Bad Dads” në 2017 [VIDEO]

Tuesday, 11 October 2016 13:32
Filmi ” Bad Moms”  ishte një sukses i jashtëzakonshëm, duke grumbulluar rreth 170 milionë dollarë fitime, ndërkohë që buxheti i…

Këto janë 3 filmat që duhet të shihni me patjetër këtë javë [VIDEO]

Monday, 10 October 2016 15:48
Thrilleri psikologjik, “The Girl on the Train” është pritur shumë mirë nga publiku.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll