Një arsye më shumë pse duhet të shihni filmin "The Magnificent Seven" [VIDEO]

Monday, 26 September 2016 13:16
Fitime surprizuese ka sjell kjo javë për filmin “The Magnificent Seven”.

Paul Walker “rikthehet” në “Fast 8”?! [FOTO]

Tuesday, 20 September 2016 11:02
Paul Walker është ndarë nga jeta prej 3 vitesh tashmë, por personazhi i tij Brian O’Conner mund të vazhdojë të…

Zhgënjen Bridget Jones, ja filmat që ia kaluan për nga fitimet [VIDEO]

Monday, 19 September 2016 14:00
Ka zhgënjyer seria e tretë e “Ditarit të Bridget Jones”.

E kuqe, e bardhë dhe blu! Priyanka Chopra, Sofia Vergara dhe Emily Ratajkowski të veshurat më mirë në Emmy Awards 2016 [FOTO]

Monday, 19 September 2016 13:21
Yjet e mëdhenj të ekranit të vogël, të dielën ishin pjesëmarrës në njërën prej netëve më të nxehta të kalendarit…

Traileri i filmit “Fifty Shades Darker” zbulon skenat hot [VIDEO]

Wednesday, 14 September 2016 14:14
Traileri i sagës erotike “Fifty Shades  Darker” më në fund ka shuar kureshtjen e pritjes dy vjeçare të fansave. Nga…

Jurassic World bëhet një triologji

Tuesday, 13 September 2016 07:41
Në një periudhë ku rirealizimiet, vazhdimet dhe rikthimet janë të pafundme, duket se nuk na habit më gjë në botën…

Ja ç’thonë banorët e Lazaratit për Gabriel Garkon, që do xhirojë filmin

Monday, 12 September 2016 15:10
Gabriel Garko aktori italian që ishte në Tiranë, për të prezantuar filmin që do të nisë të xhirrohet në Lazarat…

Duke pritur “Ti mund të më quash Xhon”

Monday, 12 September 2016 13:52
“Ti mund të më quash Xhon”, është produksioni i ri kinematografik që ka tërhequr vëmendjen e medies.

Johnny Depp do të “hetojë” vrasjet e 2 Pac dhe Notorious B.I.G [FOTO]

Thursday, 08 September 2016 17:16
Emri i tij deri tani lakohej së shumti për divorcin me ish bashkëshorten Amber Heard dhe faktin se ishte i…

Sony e dëshpëruar, i ofron Daniel Craig shifrën stratosferike për "vetëm" dy filma si James Bond

Tuesday, 06 September 2016 10:33
Shifra të çmendura për një rol që është kthyer në ikonë.

50 vjetori i "Star Trek" shënon fansa në rritje [VIDEO]

Monday, 05 September 2016 13:56
Janë vënën në dispozicion tre ditë  kushtuar festimeve të 50 vjetorit të “Star Trek”. Fansat e shumtë të kësaj sage…

Filmi horror në krye të klasifikimit me 26 milionë dollarë! [VIDEO]

Monday, 29 August 2016 10:57
Filmat e frikshëm duket se grumbullojnë miliona, pasi një film horror ka përfunduar në krye të Box Office.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll