Çmendet Hollywood-i: Refuzon aktorë, merr VIP-a Instagrami! [FOTO]

Friday, 26 August 2016 11:41
Talenti në aktrim ka rëndësi kur vjen puna tek filmat, por aftësia për të sjellë miliona fitime mund të jetë…

Konfirmohen Sean Penn dhe Mel Gibson për filmin “Professor and the Madman” [VIDEO]

Thursday, 25 August 2016 16:54
E çmund të presim tjetër përveç suksesit, kur në një projekt kinematografik janë të përfshirë dy nga ikonat e ekratit,…

Jeta e Britney Spears bëhet film! Ja aktorja që do ta luajë rolin e saj [FOTO]

Thursday, 25 August 2016 11:23
Një film për Britney Spears!

Kjo është aktorja më e paguar për 2016-ën [FOTO]

Wednesday, 24 August 2016 13:07
E si mund të ndodhte ndryshe.

Justin Bieber dhe Ronaldo do të luajnë futboll në filmin e ri “Goal!”

Monday, 22 August 2016 21:33
Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të mirë dhe më të suksesshëm, ashtu si dhe Ronaldo është një ndër…

Një yll po rilind dhe këtë herë është Lady Gaga

Wednesday, 17 August 2016 21:14
Ylli i Lady Gaga po vazhdon të lartësohet në Hollywood.

Rikthehet “Scarface”? Ja 5 aktorët që mund të jenë në rolin e Tony Montana [FOTO]

Monday, 15 August 2016 21:26
Rikthimet sigurisht që nuk janë fenomene të reja në Hollyëood. Lajmet e reja thotë se Hollëood po planifikon të ringjallë…

Djemtë e këqinj kthehen në ekranin e madh

Friday, 12 August 2016 12:56
Shumë shpejt do të shikojmë në ekranin e madh dhe jo vetëm, një nga filmat më të ndjekur të historisë…

Një version vetëm me femra i filmit “Ocean”s Eleven”, së shpejti në ekranin e madh [VIDEO]

Thursday, 11 August 2016 12:19
Shumë shpejt do të kemi në ekranin e madh një film i cili do të bëjë bashkë disa nga aktoret…

Jennifer Lopez, nga një diva në mbretëreshën e kokainës [FOTO]

Thursday, 11 August 2016 12:15
Jennifer Lopez pritet që të konkretizojë së shpejti një nga rolet e saj më të rëndësishëm në kinematografi.

Nga 19 gushti, do shfaqet filmi amerikan, flitet dhe për Gërdecin [VIDEO]

Tuesday, 09 August 2016 15:09
Një film nga Waner Bros, ku një vend të veçantë i kushtohet dhe prodhimit të armëve në Gërdec me titullin…

Zbulohen detajet e kapitullit final të filmit "Resident Evil" [FOTO]

Tuesday, 09 August 2016 10:39
Siç duket seria e gjashtë e filmit "Resident Evil" do të jetë e fundit dhe finalja për realizimin aksion që…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll