INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Mu ma le fajin'' është kënga më e re e Mimoza Shkodrës, pas ndarjes nga Seldi…[FOTO-VIDEO]

''Mu ma le fajin'' është kënga më e re e Mimoza Shkodrës, pas ndarjes nga Seldi…[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 14:18 24-11-2018

Këngëtarja Mimoza Shkodra u komentua shumë pas ndarjes nga Seldi Qalliu dhe për një kohë, nuk u ekspozua në mediat rozë.

Këngëtarja i rikthehet sërisht publikut duke sjellë me vidoeklip, këngën e saj më të re “Mu ma le fajin’’.

Kënga është e stilit të Mimozës, ndërsa sigurisht teksti flet për ndarjen e saj me të fejuarin, Seldin. Këngëtarja në këtë tekst tregon se me gjithë dallimet e gabimet, ajo megjithatë e ka dashur Seldin. Kjo është kënga e parë e Mimozës e publikuar pas ndarjes./intv.al/

 zdfhdzfs.GIF

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00801682472229
    array(1) { ["section"]=> string(91) "mu-ma-le-falin-eshte-kenga-me-e-re-e-mimoza-shkodres-pas-ndarjes-nga-seldi-foto-video-79701" }