INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund ta shihni këtu sepse e ka fshirë! Enca jep një lajm të bukur, por padashje bën këtë GAFË [FOTO]

Mund ta shihni këtu sepse e ka fshirë! Enca jep një lajm të bukur, por padashje bën këtë GAFË [FOTO]

Publikuar më: 19:55 30-05-2018

Gjëra që na ndodhin të gjithëve! 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka shkuar deri në lindjen e mesme ku numëron shumë fansa dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Këngët e Encës kthehen menjëherë në hit dhe këngëtarja e njohur ka njoftuar për fansat se do të sjellë shumë këngë gjatë verës, por nuk e njoftoi ashtu siç duhet.

Në vend që të shkruante “songs”, ajo shkroi “somgs”. Ajo e ka parë me vonesë këtë gabim të saj dhe u detyrua ta fshinte foton, por ju mund ta shihni këtu.

ncas.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003497838973999
    array(1) { ["section"]=> string(102) "mund-ta-shihni-ketu-sepse-e-ka-fshire-enca-jep-nje-lajm-te-bukur-por-padashje-ben-kete-gafe-foto-60151" }