Zgjedhje 2017

  Ekskluzive: Kida zbulon për IN Report klipin e ri "ndryshe" [VIDEO]

  Nov 23, 2016

  Ende pa shijuar plotësisht suksesin e këngës “Uh Baby” në bashkëpunim me Xhensila Myrtezaj, Kida ka gati projektin e rradhës.

  Ka qënë vetë këngëtarja nga Kosova ajo e cila gjatë një interviste për In Report me Albin ka treguar se kënga e re do të dalë në muajin dhjetor dhe se i përket rrymës House. Sipas vetë Kidës ky singëll i cili do të shoqerohet edhe me klip, është shumë ndryshe nga çdo punë e mëparshme e saj. Sigurisht që nuk do të mungojë as ndryshimi në look, por për këtë dhe detajet e tjera do të na duhet të presim edhe pak. Për më tepër hidhini një sy intervistës së plotë!

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll