Zgjedhje 2017

  Bebe Rexha më seksi se kurrë në klipin e ri [VIDEO]

  Jan 04, 2017

  Oh Bebe!

  Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, brenda tri ditëve do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “I got you”. Pak ditë para se ta publikojë të plotë këtë projekt në YouTube, këngëtarja shqiptare vendosi që të ndajë me fansat një nga skenat e klipit. Ajo ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram disa imazhe, ku shihet se do të shfaqet mjaft seksi në klipin e këngës së re. Edhe kësaj here ajo ia ka besuar gjithë produksionin e këngës vetvetes, duke depërtuar kështu në tregun amerikan si një nga kantautoret e reja më të fuqishme.

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll