Jeni gati? Ed Sheeran vjen me dy këngë të reja [VIDEO]

Jan 06, 2017

Pas një periudhe pauze, këngëtari romantik Ed Sheeran është rikthyer jo me një, por me dy këngë të reja.

Mesnatën e kaluar ai lajmëroi në Twitter publikimin e këngëve nëpërmjet  një postimi.

“Kam punuar shumë fort për këtë material të ri dhe shpresoj të jeni po aq të ekzaltuar sa dhe unë.”-u shpreh 25-vjeçari. E sigurtë që “Castle on the Hill” dhe “Shape of you” do të zënë vend në listën e këngëve tuaja të preferuara. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll