Bebe Rexha thyen rekord, miliona klikime në vetëm 48 orë [VIDEO]

Jan 09, 2017

Këngëtarja e muzikës pop Bebe Rexha sapo ka publikuar videon e këngës “I Got You”.

Vetëm tre ditë kanë kaluar nga publikimi i klipit të fundit të Bebe Rexha-s dhe menjëherë është kthyer në një record klikimesh për artisten me origjinë shqiptare. të gjithë e komentuam sa joshëse duket ajo në skenat e nxehta në shkretëtirë, por duhet të themi se kënga u bë e preferuara jonë. Me mbi 5 milion klikime, klipi i cili për herë të pare Bebe doli e vetme duhet të themi 27-vjeçare duhet të ndihet shumë krenare!

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll