Enca zbardh enigmën, zbulon detajet nga klipi i saj më i ri [VIDEO]

Jan 10, 2017

Enca po që di si të paralajmërojë një projekt të ri!

Këngëtarja e talentuar shqiptare, na ka mbajtur në pritje që nga dita e kaluar pasi na bëri me dije se sot do të kishim lajme, dhe më në fund ajo ka zbuluar se për çfarë bëhet fjalë. Enca ka lançuar një pjesë të shkurtër të shkëputur nga klipi i saj më i ri, i cili do të mbajë titullin “Love On My Body”.

Mirëpo ky klip na ka mësuar edhe disa detaje të tjera, si Enca duket shumë sexy, kënga do të jetë në gjuhën angleze, dhe do të publikohet e plotë me datë 20 janar.Duke patur parasysh zhvillimet e fundit në karrierën e këngëtare, “Love On My Body” po pritet me interes të madh. Le të presim deri atëherë!

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll