Më në fund! Martin Garrix dhe Brooks sjellin "Byte" [VIDEO]

Apr 07, 2017

Kjo muzikë do ju ndjekë gjithë fundjavën!

Para se Martin Garrix të ngjitej në skenën e Ultra 2017, ai dha lajmin në Snapchatt se do të publikonte këngën më të re në bashkëpunim me Brooks të titulluar “Byte”. Ky bashkëpunim vjen pas remiksit të Brooks për këngën “Scared To Be Lonely “ të Garrix dhe Dua Lipa. Duke qënë se muzika nuk ka ende një klip zyrtar, për momentin shijoni vetëm melodinë dhe kërceni!

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll