Lana Del Rey zbulon kopertinën e albumit "Lust For Life" [FOTO]

Apr 12, 2017

Tepër retro, tepër Lana!

Lana Del Rey ka ndarë me fansat kopertinën e re të albumit të saj të ardhshëm, "Lust for Life", në Instagram. Ajo qëndron para një kamioni retro Teal veshur me fustan të bardhë, lule në flokët e saj dhe një buzëqeshje masive. Edhe pse thuhet që albumi do të vijë së shpejti, nuk ka ende një datë zyrtare. Nuk e dimë pse, por na pëlqen vërtet. Nderkohë shijoni dhe një nga këngë e albumit, "Love".

 

 lana-del-rey-lust-for-life-cover-1491930821-413x413.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll