Zgjedhje 2017

  Zedd dhe Alessia Cara sjellin klipin e këngës "Stay" [VIDEO]

  Apr 19, 2017

  Gjithçka që do donim në këtë kohë, do ishte një makinë dhe plazh...

  Dy këngëtarët e talentuar kanë bashkëpunuar së bashku për këngën “Stay”, e cila tashmë ka edhe një video muzikore. Efektet vizuale shumëngjyrëshe tregojnë çiftin teksa udhëton përgjatë bregdetit, atë që do donim të gjithë tani. Me regji të Tim Mattia, i cili ka punuar edhe për The 1975 më parë, klipi tregon historinë e Zedd dhe Alessia, të cilët kryqëzojnë rrugët e tyre. Teska fliste për videon, Zedd u shpreh se ai dhe Alessia ishin mjaft të emocionuar që të ndanin këtë project me të gjithë fansat e tyre dhe ishte për ta një punë e madhe, por që në fund ia vlejti. Ndiqni videon më poshtë.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll