Klipi super seksi i Zyan Malik është një festë e çmendur [VIDEO]

Apr 21, 2017

...ku të gjithë do donim të ishim!

Zyan sapo ka publikuar klipin e këngës “Still Got Time”  në bashkëpunim me PARTYNEXTDOOR dhe është ekzaktësisht festa që kishte premtuar se do ishte, totalisht jashtë kontrollit. Muajin e kaluar, flitej se këngëtari kishte organizuar një festë në shtëpinë e tij në Londër ku do të kishte kafshë dhe femra nudo. Tashmë mund të shohim qartë një majmun, pak nuditet, dikë që kalon me skateboard mbi tavolinë dhe Zayn teksa bën një tatuazh në gjendje (e kuptoni vetë).

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll