Harry Styles fluturon si shqiponjë në klipin e ri [VIDEO]

May 08, 2017

"Sign of the Times" është padyshim suksesi i rradhës!

Harry Styles sapo ka publikuar klipin e tij më të fundit nga albumi i parë solo dhe na ka lënë një përshtypje mjaft të mirë. Këngëtari 23-vjeçar është shfaqur në klipin e ri duke fluturuar përgjatë peisazheve mahnitëse të Skocisë, i veshur me një pardesy të gjatë sipër një bluze të bardhë, xhinse të errëta dhe çizme lëkure.

Kënga flet për një ndarje dhe se ka ardhur koha që të lenë pas lotët dhe të ecin përpara. Të jetë frymëzuar kjo nga një ngjarje që i ka ndodhur vetë Harry-t?

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll