Ja kur duhet ta hapni televizorin për të parë sot Linda Halimin në Eurovizion

May 09, 2017

Sonte hap siparin festivali më i rëndësishëm i këngës europiane dhe bëni mirë të nguleni para ekranit.

Pikërisht ashtu pasi pritshmëritë nuk janë të pakta nga aritstja jonë bukuroshe Linda Halimi. Por edhe nëse nuk ju intereson shumë festivali dhe dëshironi të shihni vetëm performancën e saj me këngën “World” sërish ju leverdis që ta hapni televizorin që në fillim. Kjo pasi Linda do të këndojë shumë shpejt duke qenë se performanca e saj renditet e katërta. Fokusi këtë herë është vendosur tek vokali i këngëtares, dhe nuk ka pritshmëri të veçanta për performancën, por për këngën.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll