Zgjedhje 2017

  Rikthehet PSY me dy klipe. Gati për të thyer rekorde?! [VIDEO]

  May 10, 2017

  PSY është zyrtarisht në lojë së bashku me albumin e tij të 8-të, “4X2=8”.

  Këngëtari ka sjellë dy klipe njëkohësisht, “I LUV IT” dhe “NEË FACE”, me një stil të çmendur që të gjithë duam.
  Energji në një mënyrë qesharake, “I LUV IT”, nxjerr dhe këngëtarin e “Pen-Pineapple-Apple-Pen”, Daimaou Kosaka.
  Hidhini një sy videove më poshtë:

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll