Lana Del Rey këndon për Coachella dhe na bën të ëndërrojmë [VIDEO]

May 15, 2017

Vokali i saj i ngrohtë përshtatet me atmosferën e palmave, diellit dhe Los Anxheles të një kohe tjetër.

Nuk jemi ende të sigurt se kur do të vijë albumi “Lust for Life”, por ndërkohë Lana na ka dhuruar një copëz të mirë të saj me këngët “Love” dhe “Lust for Life”. Tani, ajo ndau dhe një pjesë tjetër të titulluar “Coachella-Woodstock in My Mind”, që thuhet se e ka shkruar rrugës, pas performancës së saj në Coachella. Klipi zyrtar nuk ka dalë ende, por mund të shijoni këngën më poshtë:

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll