Jay Z publikon një këngë rap të Blue Ivy në albumin e ardhshëm! Dëgjojeni këtu! [AUDIO]

Jul 07, 2017

Ajo është vajza e ikonave Beyonce dhe Jay Z, kështu që talenti ishte i padiskutueshëm tek ajo.

Dhe duket se Blue Ivy që tani po i mban pritshmëritë duke lënë shenjën e saj në industrinë e muzikës. Vogëlushja 5 vjeçare mund të dëgjohet duke bërë rap në stil të lirë në një këngë audio që ka rrjedhur nga albumi i ardhshëm i babait të saj. Kënga “Blue’s Freestyle/We Family” figuron në albumin “4:44” dhe tregon Blue Ivy në një mënyrë siç nuk e kishit dëgjuar më parë, ndoshta e vetmja herë kur muzika rap mund të bëhet e adhurueshme. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll