Samanta gati për të sjellë projektin e ri [FOTO]

Jul 11, 2017

Pas disa prurjeve të kënëgtarëve shqiptare  për këtë verë edhe Samanta ka gati projektin e saj të ri.

Këngëtarja për reazilimin e këngës ka bashkëpunuar me Kledi Bahitin ndërsa për tekstin, me Fifin.  “Zemrën maje” mban titullin kënga dhe klipi të cilët janë drejt finalizimit.

Pas bashkëpsunimit të fundit e 2 Ton në këngën “Bashkë”, Samanta këtë herë do të vijë solo. 

detertertr.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll