“Nallane 3” bën bashkë Arilena Arën, Flori Mumajesin dhe Dj Vicky-n [VIDEO]

Jul 11, 2017

Tashmë “Nallane” është kthyer në traditë…

Flori Mumajesi sapo ka publikuar në version të tretë të hitit të tij Nallane. Ky bashkëpunim vjen me Arilenën dhe kënga është super ritmike.  Klipi është njësoj si dy versionet e para, i gjithë i xhirruar në makinë.

“Dakord e di qe do ta degjoni nga telefoni por mundohuni sa me shume volum Nallane 3’ ka shkruar Flori krahas postimit të tij. Duket se Arilena i është përshtatur mjaft mirë stilit dhe “çmendurisë” së Florit e Vicky-t, duke na dhënë përshtypjen se mes tyre ka pasur një kimi për t’u pasur zili./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll