“Despacito” nuk njeh limite, thyen një tjetër rekord shikueshmërie! [FOTO]

Jul 19, 2017

A mundet dikush t’i vendosë frerë Luis Fonsi-t dhe Daddy Yankee-s?

Mesa duket jo! Pasi është kthyer në superhitin absolut të kësaj vere, “Despacito” ka thyer tashmë një tjetër rekord. Ajo është bërë kënga më e shikuar ndonjëherë nën logon e Vevo. Këtë e ka bërë publike faqja zyrtarë në Facebook e Vevo duke konfirmuar një tjetër sukses për dyshen latine. Kujtojmë se më parë ajo ishte shpallur si kënga më e transmetuar ndonjëherë në të gjitha platformat streaming, me plot 4.6 bilionë transmetime. Pyesim veten se çfarë rekordi do thyejnë herën tjetër.

vevooof.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll