Eranda Libohova "tregon" gjithçka, ja çfarë i sjell publikut

Aug 01, 2017

Vera është periudha më e ngjeshur për artistët shqiptar të cilët publikojne projektet e tyre më të fundit muzikore. Eranda Libohova e ka bërë tashme zgjedhjen e saj dhe ka sjell për publikun një këngë stil, shumë “fresh” dhe pa frikë një melodi që rri aq mirë më sezonin veror.

 “T’kam tregu” quhet kënga e re me kompozim te Olsa Toqit dhe orkestrim të Brikel Guga. Erandën e kemi parë shpesh të eksperimentoj me projektet e saj muzikore, edhe pse duhet ta pranojmë se “T’kam tregu” i rri aq natyrshëm. Këngëtarja nuk ka braktisur as qenin e saj, që mesa duket e ka bërë pjese të klipit duke treguar edhe njëherë lidhjen e fortë që ka me kafshët. Për të tjerat ju mbetet të shikoni/dëgjoni videon e saj.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll