“Karma” e Flori Mumajesit do ju lërë pa fjalë [VIDEO]

Aug 03, 2017

Vërtet do habiteni pasi ta dëgjoni…

“Karma” është projekti më i ri që beri bashkë Flori Mumajesin, Dj Vicky, Bruno dhe Klajdin. Menduat se e “hoqët” qafe, “Despacito”-n, jo pasi tani është rradha e Florit, me “Karma”. Me siguri do habiteni që kënga është në gjuhën spanjolle por besojmë se ju shkoi mendja tek ky “virus” që po kthehet në trend, këngët latine. Vetë Flori Mumajesi ka paralajmëruar diçka të madhe dhe ja ku lançohet “Karma”. Shijoni klipin edhe muzikën e mirë gjithashtu.

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll