Ronela publikon klipin “Sonte”, skena (+18) [VIDEO]

Aug 05, 2017

Ronela Hajati sapo ka publikuar klipin e saj më të ri, “Sonte” në bashkëpunim me reperin nga Kosova Lyrical Son.

Këngëtarja duet se me këtë klip ka dashur t’iu vërë vulën të gjithë atyre që ka bërë deri tani, bazuar në skenat (+18) që janë përdorur aty. Nëse do të vini re gjestet e këngëtares dhe do të ndiqni gjuhën e saj të trupit, do ta kuptoni për çfarë bëhet fjalë.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll