Flori Mumajesi ia doli! “Karma” tashmë HIT ndërkombëtar [VIDEO]

Aug 06, 2017

Krijimi më i fundit muzikor i Flori Mumajesit dhe djemve të Threedots duket se është shumë pranë realizimit të synimit.
Ka vetëm 48 orë që është publikuar dhe Karma po iu afrohet 1 milion klikimeve në Youtube, por suksesi i këngës së djemve të Three dots vazhdon edhe tej kësaj.

Karma, kënga e sjellë në spanjisht nga Flor Mumajesi, Bruno, Klajdi dhe Dj Vicky, është renditur edhe nga platforma muzikore Vevo me 14 milionë ndjekës në listën e këngëve latine.

Latine për nga gjuha, për nga ritmet e me sa duket edhe për nga suksesi!

bc79122fa959387b0964c38701becc4a_1501950836-5747510.jpg

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll