Kjo është vera e Ledrit, reperi ka gati bashkëpunimin e radhës [FOTO]

Aug 07, 2017

Ledri Vula është kryefjala e muzikës së kësaj vere.

Reperi kosovar ka sjellë disa këngë të reja dhe bashkëpunime të cilat janë kthyer në hite. Por nuk ka ndërmend të ndalet sepse nesër do të sjellë projektin  e radhës. Kënga do të jetë në bashkëpunim me Vig Poppa dhe do të mbajë titullin “Mashalla”. Ata nuk kanë zbuluar më shumë detaje për këngën e re, thjeshtë kanë lajmëruar se ajo do të lançohet nesër.

sdfedfedf.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll