Bob Dylan thyen heshtjen, por a e pranoi ai çmimin e Nobelit për Letërsi? [FOTO]

Saturday, 29 October 2016 14:40
Pas shumë përpjekjeve për ta kontaktuar, Bob Dylan më në fund e thyeu heshtjen!

Alban Skënderaj vjen “zemërthyer” me “Stoli i Trëndafilave” [VIDEO]

Friday, 28 October 2016 20:18
Pas disa këngëve që u kthyen njëra pas tjetrës në hite të padiskutueshme, këngëtari i mirënjohur Alban Skënderaj ka sjëllë…

A do ta sjellë sot Dua Lipa klipin e ri? [FOTO/VIDEO]

Friday, 28 October 2016 13:59
Akoma pa na u mërzitur kënga e saj e fundit që u kthye në një hit të menjëhershëm, Dua Lipa…

Bebe Rexha sjell "I got you" [VIDEO]

Friday, 28 October 2016 13:49
Kanë kaluar vetëm disa orë që këngëtarja Bebe Rexha publikoi këngën e saj të re “I got you” dhe këtë…

Publikohet klipi i "My Way": Calvin Harris e këndon vetë këngën! [VIDEO]

Friday, 28 October 2016 10:57
Më shumë se një muaj pasi doli versioni audio i këngës, tashmë Calvin Harris publikoi edhe videon zyrtare.

Pritjes i erdhi fundi! Publikohet “Lelja“ nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2 [VIDEO]

Monday, 24 October 2016 20:19
Pritja e gjatë ia ka vlejtur! Më në fund është zbuluar kuptimi i “Lejla”, mister ky që na ka bërë…

Ledri surprizon fansat, publikon “A jena mirë” [VIDEO]

Sunday, 23 October 2016 15:06
Jemi të sigurtë që akoma i dëgjoni dhe kërceni me këngët e fundit të Ledrit në bashkëpunim me Flori Mumajesi,…

Studimi e cilëson këtë si këngën më pozitive të të gjitha kohërave [VIDEO]

Saturday, 22 October 2016 17:38
Shkencëtarët zbuluan këngën më pozitive të gjitha kohërave. Bëhet fjalë për një këngë të vitit 1978, të shkruar nga grupi…

Ardian Bujupi dhe Dalool rikthejnë verën me “E ëmbël” [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 20:08
Një ndër hitet më të suksesshme të verës që lamë pas padyshim ishte “Na jena njo”. Për ta çuar më…

Ky lajm pritet të ndryshojë përgjithmonë jetën e Jay-Z [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 16:11
Më në fund pak diell pas gjithë atyre ditëve të errëta të artistit.

Elvana zbulon skena nga klipi "Lejla" me 2Po2 dhe Capital T [VIDEO]

Friday, 21 October 2016 13:56
Ndonëse po kalojnë gati dy muaj që nga lajmërimi i parë në muajin gusht, duket se pritjes po i vjen…

Butrint Imeri dhe Elinel i thonë “PAPA” dashurisë së pamundur [VIDEO]

Thursday, 20 October 2016 19:46
Stina që lamë pas ishte e suksesshme për të dy artistët! Hitet e tyre si “Kanga jote”, “E jona” e…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll