Joe Jonas zhvishet dhe bie në gjunjë para një femre [VIDEO]

Wednesday, 12 October 2016 16:20
Dhe pas modeleve të Victoria’s Secret, rradhën për t’u zhveshur e ka Joe Jonas.

Ariana Grande pjesë e T-Mobile [VIDEO]

Tuesday, 11 October 2016 13:22
Duke ndjekur hapat e reperes Nicki Minaj, edhe Ariana Grande është bërë pjesë e fushatës së re publicitare të T…

Motrat Knowles kryesojnë me albumet e tyre në Billboard 200 [FOTO\VIDEO]

Tuesday, 11 October 2016 13:07
Familja Knoëles prodhon vetëm talente. Beyonce është një nga artistet më të mira të të gjitha kohërave, por sukses ka…

Drake “thyen” Michael Jackson, pushton nominimet e American Music Awards. Mësoni listen e plotë

Monday, 10 October 2016 20:04
Drake theu një rekord 32-vjeçar për më shumë nominime në American Music Aëards, me plot 13 të tilla, duke mposhtur…

Ja si i nënvlerësojnë familjarët e Tupac sendet e tij personale… [FOTO]

Sunday, 09 October 2016 17:15
Ai ka vdekur por vazhdon ende të njihet si një ndër reprat më realë dhe më me ndikim në muzikën…

Çfarë e ktheu këtë herë Jennifer Lopez tek Marc Anthony? [VIDEO]

Friday, 07 October 2016 12:26
Mark Anthony dhe Jennifer Lopez janë ribashkuar...

Kurrë nuk e keni parë Emeli Sandé më dramatike se në klipin e ri [VIDEO]

Thursday, 06 October 2016 12:25
E plotëfuqishme ka ardhur Emeli Sandé në klipin e saj të ri “Hurts”.

Ky klip i Joe Jonas me ëngjëjt e Victoria's Secret do t'ju lërë pa fjalë [VIDEO]

Wednesday, 05 October 2016 16:20
Singëlli i ri i Joe Jonas dhe bandës së tij DNCE ka ardhur më i nxehtë se kurrë.

Kënga e fundit e Robbie Williams...dështimi më i madh në karrierë! [VIDEO]

Wednesday, 05 October 2016 10:31
Robbie Williams ka kryesuar klasifikimet përgjatë gjithë karrierës së tij, por duket se ka ardhur ora e dështimit të tij…

E motra e Beyonce, brilante në dy klipet e sapopublikuar [VIDEO]

Tuesday, 04 October 2016 12:49
Motra e vogël e Beyonce, Solange Knowles ka sjellë surprizë për fansat e saj një album të ri të titulluar…

Bebe Rexha mahnit në performancën live për BBC Radio 1 Live Lounge [VIDEO]

Friday, 30 September 2016 20:46
Të gjithë janë dashuruar me bashkëpunimin e suksesshëm të Bebe Rexha dhe Martin Garrix “In The Name Of Love”, dhe…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll