5 këngë të reja që duhet t'i dëgjoni këtë javë

Tuesday, 12 September 2017 16:54
Nëse jeni para YouTube duke menduar çfarë të dëgjoni, ne ju këshillojmë këto 5 prurje të reja të këtij muaji.…

Ja çfarë do të sjellin 2PO2 dhe Capital T të mërkurën [FOTO]

Monday, 11 September 2017 12:50
“Uragani “ Capital T, vazhdon të sjellë projektet e reja me po të njëjtën energji. 

“Too Good At Goodbyes”, Sam Smith vjen me këngën e tij më të re [AUDIO]

Friday, 08 September 2017 16:24
Sam Smith publikoi sot singëllin “Too Good at Goodbyes”, një baladë kjo që shërben si udhëheqës i albumit të tij…

Jeni gati? Taylor Swift sapo publikoi këngën e rradhës [AUDIO]

Monday, 04 September 2017 11:38
Nuk kaloi shumë kohë nga suksesi i këngës "Look What You Made Me Do", për të mos folur për klipin…

Pas 2 vitesh shkëputjeje, Sam Smith vjen me një këngë të re

Sunday, 03 September 2017 14:01
Sam Smith do të sjellë së shpejti një këngë të re. Këtë e paralajmëroi vetë këngëtari britanik përmes një postimi…

Rita Ora dhe Ed Sheeran sjellin versionin akustik të "Your Song" [VIDEO]

Wednesday, 30 August 2017 16:06
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është bashkuar me mikun e saj Ed Sheeran për të sjellë versionin akustik…

Taylor Swift rrëzon nga froni Adele

Tuesday, 29 August 2017 15:51
Këngëtarja amerikane, Taylor Swift, së fundi ka publikuar këngën e saj të re “Look What You Made Me Do”. Swift…

Taylor Swift publikon klipin e errët të këngës "Look What You Made Me Do" [VIDEO]

Monday, 28 August 2017 12:56
Taylor-i që kemi njohur më parë ka vdekur! Në klipin e ri dhe tepër, tepër të errët ajo është një…

Kendrick Lamar dominon MTV VMA 2017, por as Ed Sheeran nuk ngelet pas! Ja lista e plotë e fituesve

Monday, 28 August 2017 10:11
Është një nga netët më argëtuese të kalendarit të showbiz, me yje nga bota e muzikës, filmit, televizionit dhe spektakleve…

Ermal Mamaqi rikthen me videoklip superhitin e grupit The Dreams, “Nuk Dua Ta Di” [VIDEO]

Wednesday, 16 August 2017 15:25
Nuk mund të mos e mbani mend grupin e “The Dreams” dhe superhitet e tyre në fillim të viteve 2000’.

Pasi arriti 100 milionë klikime, kënga e Dua Lipa zgjidhet nga MTV! [VIDEO]

Wednesday, 16 August 2017 10:29
“New Rules” vazhdon të korrë suksese të panumërta, por kjo e fundit është padyshim më e veçanta.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll