“Despacito” nuk njeh limite, thyen një tjetër rekord shikueshmërie! [FOTO]

Wednesday, 19 July 2017 20:26
A mundet dikush t’i vendosë frerë Luis Fonsi-t dhe Daddy Yankee-s?

Nuk do ta besoni çfarë rekordi tjetër ka thyer "Despacito"!

Wednesday, 19 July 2017 19:09
Superhiti i kësaj vere u pëlqye menjëherë në mënyrë masive, por tashmë duket se po i tejkalon të gjitha parashikimet.

Elvana Gjata ngjitet në majë të Like Shqip Top10 me “Forever Is Over”

Sunday, 16 July 2017 12:42
Vera bëhet më e bukur me këngë të bukura!

Oh Selena! "Fetish", kënga më e nxehtë e verës! [VIDEO]

Friday, 14 July 2017 13:59
Për kë të jetë vallë?!

Alban Skënderaj “shkrin” talentin në këngën e tij më të re “Nuk je vetëm” [VIDEO]

Thursday, 13 July 2017 20:01
Ai është padyshim një ndër këngëtarët më të mirë shqiptar dhe ajo çfarë e dallon nga të tjerët është zëri…

“Ni Tú Ni Yo” i J.Lo gati për t'ia kaluar "Despacito-s" [VIDEO]

Wednesday, 12 July 2017 11:33
Jennifer Lopez ka publikuar ditën e djeshme klipin e saj më të ri “Ni Tú Ni Yo”.

“Nallane 3” bën bashkë Arilena Arën, Flori Mumajesin dhe Dj Vicky-n [VIDEO]

Tuesday, 11 July 2017 23:01
Tashmë “Nallane” është kthyer në traditë…

Samanta gati për të sjellë projektin e ri [FOTO]

Tuesday, 11 July 2017 16:06
Pas disa prurjeve të kënëgtarëve shqiptare  për këtë verë edhe Samanta ka gati projektin e saj të ri.

"Dynabeat" i Jain, një klip plot me ngjyra dhe energji [VIDEO]

Tuesday, 11 July 2017 13:43
Përgatituni të kërceni!

Nuk do ta besoni me kë do ta sjellë Flori “Nallane 3” [FOTO]

Tuesday, 11 July 2017 10:31
E kthyer si një telenovelë me seri, kënga “Nallane” e Florit pritet të vijë në versionin e saj të tretë.

Harrojeni hitin “Despacito”, kjo këngë do të bëjë namin këtë verë [VIDEO]

Monday, 10 July 2017 21:39
Kjo këngë do të bëjë namin këtë verë!
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll