Greta Koçi së shpejti bashkëpunim me...

Wednesday, 23 March 2016 21:30
Duket se Greta Koçi e ka marrë seriozisht rikthimin në muzikë, pas një kohe të gjatë shkëputjeje për shkak të…

Konfirmohet kënga e Ermal Mamaqit me Zzap & Chriss

Wednesday, 23 March 2016 14:25
Ermal Mamaqi po punon për të realizuar këngën e tij të re në studion e producentëve më të kërkuar të…

Sot Capital T lançon ”Hitman”

Wednesday, 23 March 2016 13:44
Në vazhdën e hiteve të njëpasnjëshme, Capital T lajmëron hitin e radhës.

Billboard: Ultra Music mburret me Era Istrefin

Wednesday, 23 March 2016 10:23
Që emri i saj tashmë po shëtit botën këtë e dinim, por që revista prestigjoze Billboard do t'i dedikonte asaj…

Është rradha e më të voglit të On Records

Tuesday, 22 March 2016 20:04
Katër muaj pas publikimit të baladës së tij të vetme, Endri duket se i rikthehet rrymës së preferuar, asaj RnB.…

Meghan Trainor braktis djalin, i "futet" femrave në klipin e ri

Tuesday, 22 March 2016 10:20
Vetëm 3 javë pas publikimit të këngës së saj më të re, “No”, Meghan Trainor na servir edhe videoklipin kontroversial.

Riri nuk i lë rradhë shoqeve...dhe as Justin Bieber!

Monday, 21 March 2016 12:32
Vazhdojnë sukseset e bukuroshes nga Barbados.

Baby G debuton krah Getinjos, përvëlon Monstrën

Friday, 18 March 2016 21:50
Pas trailerit dhe fotove provokuese të postuara në rrjetet sociale nga Getinjo dhe Baby G, më në fund u publikua…

2po2 prezanton albumin e ri me Florin, në ndjekje të “vajzës së larguar”

Friday, 18 March 2016 21:04
Nuk është bashkëpunimi i tyre i parë , ndoshta s’do të jetë as i fundit. Pas bashkëpunimeve të suksesshme mes…

Jason Derulo bëhet prezantues i çmimeve të njohura muzikore

Friday, 18 March 2016 12:51
Jason Derulo është vendosur zyrtarisht për të prezantuar iHeart Radio Music Awards 2016.

Bebe Rexha shpërthen në lot kur flet për Shqipërinë

Thursday, 17 March 2016 16:43
Bebe Rexha ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të dhënë së fundmi në një radio ne SHBA, “Elvis Duran…

Përplasen Nick Jonas me Zayn Malik: Kush do të fitojë?

Thursday, 17 March 2016 10:21
Nick Jonas rrëfeu muajin e kaluar se sapo e kishte përfunduar albumin e tij të ri dhe duket se nuk…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll