Ekskluzive: Dafina Zeqiri bashkon shqiptarët në këngën e re!

Thursday, 28 January 2016 13:02
Viti 2016 fillon vrullshëm për këngëtaren bukuroshe dhe këtë herë bëhet fjalë për diçka edhe më unike se stili i…

Linda Halimi ngre në këmbë Hollywood-in

Thursday, 28 January 2016 12:45
"Fazën e dytë e kaluam me sukses".

Riri lë fansat me gisht në gojë

Wednesday, 27 January 2016 16:37
Nuk ka kaluar shumë kohë nga momenti kur Rihanna na bëri të ditur se albumi i saj ka përfunduar.

Mick Jagger: David Bowie më vodhi veshjet dhe lëvizjet e kërcimit

Wednesday, 27 January 2016 14:20
Pas tributeve të shumta për David Bowie-n, një tjetër ka ardhur nga Mick Jagger.

Zayn Malik rikthehet në videon e re të 1D

Wednesday, 27 January 2016 11:13
Vjen lamtumira edhe nga grupi One Direction?

Kanye West ndryshon mendje

Wednesday, 27 January 2016 10:58
Kanye West di të jetë jo vetëm një reper i mire, por edhe nje biznesmen i tille.

Një tjetër klip unik nga The Chemical Brothers

Tuesday, 26 January 2016 10:54
Këtë herë, The Chemical Brothers vijnë me një klip tepër interesant për këngën më të re "Wide Open” ft. Beck.

Rihanna ka një mesazh të rëndësishëm për ju

Tuesday, 26 January 2016 10:19
Pas gati një viti pritje dhe shumë videove ngacmuese, këngëtarja 27-vjeçare na jep lajmin e mire.

Black Sabbath thonë "lamtumirë" me 4 këngë të reja

Monday, 25 January 2016 15:14
Legjendaret e Heavy Metal, Black Sabbath kanë lajmëruar një tur, i cili ndoshta mund të jetë edhe i lamtumirës.

Kënga e parë e Zayn, një bisedë me jastëkun

Monday, 25 January 2016 12:32
Gati një vit pas largimit të tij nga 1D, Zayn Malik po e merr seriozisht karierën e tij muzikore.

Rihanna konfirmon: Nuk kam më punë me Kanye

Monday, 25 January 2016 12:28
Së fundmi Rihanna ka bërë të ditur përmes një bisede në Twitter, se ajo dhe Kanye nuk po bashkëpunojnë më…

Beyonce: Po lë Adele të shijojë edhe pak suksesin e saj

Sunday, 24 January 2016 13:41
Beyonce pritet të kthehet fuqishëm.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll