Kujt i thotë J.Lo “Më harro dhe largohu”? [VIDEO]

Tuesday, 22 November 2016 13:29
Ka vetëm pak ditë që kënga më e re e J.Lo dhe Marc Anothony është publikuar dhe ka diçka që…

S'do e besoni cila këngëtare ka hyre në listën e të veshurave më keq e më mirë në AMA [FOTO]

Monday, 21 November 2016 12:12
Si çdo nëntor, eventi American Music Awards që ndryshe njihet AMA, vlerëson me një çmim të gjithë talentet kontemporane të…

Të gjithë të çmendur pas Klestës! Vogëlushja bëhet pretendentja kryesore në Junior Eurovision [FOTO/VIDEO]

Sunday, 20 November 2016 23:19
Talentet nuk na mungojnë në art, por ky duket se është një premtim i vërtetë për të ardhmen.

Diçka motivuese vjen sot nga Capital T [FOTO]

Sunday, 20 November 2016 13:24
Shpresojmë të jetë vërtet e tillë.

Britney Spears fton një tjetër këngëtare në "orgji" [VIDEO]

Friday, 18 November 2016 15:48
Më në fund Britney dhe Tinashe do na tregojnë pak nga festa e tyre.

Kush do të triumfojë në Këngën Magjike? [VIDEO]

Thursday, 17 November 2016 14:54
Edicioni i 18 i Këngës Magjike është shumë afër fazës së tij finale.

Me kë artist bashkëpunon për herë të parë Dua Lipa? [VIDEO]

Wednesday, 16 November 2016 15:24
Dua Lipa nuk di të ndalet.

Nuk ka fund: Edhe një herë Justin Bieber kundër Selena Gomez!

Wednesday, 16 November 2016 10:42
Është një histori që nuk mbaron kurrë!

Bruno Mars publikon datat e turit botëror. Ja vendet më pranë Shqipërisë [FOTO / VIDEO]

Tuesday, 15 November 2016 22:00
Bëhuni gati, rregulloni axhendën, sepse Bruno Mars po sjell magjinë e tij në disa vende shumë pranë jush. Artisti i…

Fergie, e brishtë dhe e lagur në klipin e ri [VIDEO]

Monday, 14 November 2016 17:32
Pas publikimit të këngës më të re “Life Goes On”, Fergie “ngacmon” me videon e saj.

Njerëzit po çmenden pas letrës së fundit tragjike që Leonard Cohen i dërgoi muzës së tij [FOTO]

Monday, 14 November 2016 14:06
Artisti legjendar Leonard Cohen ndërroi jetë të enjten e shkuar dhe natyrisht nuk mund të mungonin homazhet prekëse nga e…

Gjendet i vdekur reperi italian pas një feste me miqtë

Sunday, 13 November 2016 12:29
Një tjetër humbje në botën e muzikës.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll