Steve Angello ia dedikon klipin e ri shqiptarëve

Monday, 08 February 2016 15:21
As vetë nuk e dimë se si na kishte shpëtuar video e re e Steve Angello.

Adele merr lajmin më të mirë të vitit

Monday, 08 February 2016 14:36
Një fakt që e dinim të gjithë, tashmë është bërë zyrtar.

Beyonce dhe Bruno Mars shkëlqejnë në Super Bowl

Monday, 08 February 2016 11:18
E gjithe bota i ka pasur syte nga fundi i pjesës së parë në Super Bowl ku kanë performuar artistët…

Një tjetër artiste e madhe do të performojë në Grammy

Monday, 08 February 2016 11:11
The Grammy këtë vit do të jetë padyshim një show për të mos u humbur.

Riri publikon prapaskena të klipit "Work" me Drake

Monday, 08 February 2016 10:54
Ajo na bëri të prisnim gjatë për publikimin e albumit ANTI, por tashmë Riri po na sfidon sërish.

Beyonce publikon këngën më të re në bashkëpunim me vajzën e saj

Sunday, 07 February 2016 13:48
Beyonce kësaj here bëri ate që një Divë di të bëje më mirë... T'i shokojë të gjithë!

Blunt & Real publikojnë “Presion”...dhe jo vetëm!

Friday, 05 February 2016 17:59
Dyshja e njohur e hip-hop janë kthyer më në fund zyrtarisht pas një periudhe rreth 6 mujore mungese.

Ekskluzive: Kida realizon këngë me Ermal Fejzullahun

Friday, 05 February 2016 17:00
Shumë nga fansat u bënë kuriozë se çfarë kërkonte dje këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu në studiot e ON Records,…

Nicki Minaj provokon nervat e Miley Cyrus

Friday, 05 February 2016 14:18
Pas Kanye West dhe Wiz Khalifa-s, tashmë e kanë rradhën Miley Cyrus dhe Nicki Minaj.

Përfundon lufta Kesha VS Dr. Luke: Ja kush fitoi

Friday, 05 February 2016 13:18
Pas një lufte shumë vjeçare kunder një prej producenteve të Sony Music, Kesha ka fituar gjyqin.

Linda Halimi, humbësja që fitoi American Idol

Friday, 05 February 2016 10:39
Ndonjëherë është çështje talenti, ndonjëherë është çështje fati.

Ekskluzive: Blunt & Real rikthehen me “Presion”

Wednesday, 03 February 2016 17:35
Pas një mungese relativisht të gjatë e cila filloi pas publikimit të këngës verore “Xhinset” , Blunt & Real janë…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll