Beyonce u mbyll derën në fytyrë grupit Coldplay

Friday, 11 November 2016 16:13
Nuk është e lehtë t’i mbushësh mendjen një artisteje si Beyonce.

Evi Reçi shuan kureshtjen, publikon “In my room” [VIDEO]

Friday, 11 November 2016 11:43
Pas “Zhdukem ngadalë”, Evi Reçi sapo ka sjellë klipin e saj më të ri.

Ndahet nga jeta legjenda e muzikës, Leonard Cohen

Friday, 11 November 2016 09:43
Është një ditë e zymtë në botën e muzikës.

Klesta; vogëlushja që rrënqeth

Thursday, 10 November 2016 12:49
Nga Ermal Peçi Më duheshin disa minuta të rivija me këmbë ne tokë. Zëri dhe gjithçka nën intepretimin e saj…

Detaje të reja mbi albumin e Era Istrefit [FOTO]

Thursday, 10 November 2016 11:26
Këngëtarja e talentuar që tashmë po njihet në gjithë botën ka ndarë me fansat diçka të re.

Kida dhe Xhensila publikojnë “Uh Baby” [VIDEO]

Wednesday, 09 November 2016 19:08
Nëse i kishit parë në bashkëpunime me meshkuj, dy këngëtaret simpatike kanë bashkuar forcat për të sjellë këngën “Uh Baby”.…

Pas Getoarit, edhe Nick Jonas i këndon shampanjës [VIDEO]

Monday, 07 November 2016 15:36
 Vetëm pak orë kanë kaluar nga publikimi i videos më të re muzikore të Nick Jonas shkëputur nga albumi “Last…

Justin Bieber dhe Lady Gaga dominojnë në MTV EMA 2016! Ja lista e plotë e fituesve [FOTO]

Monday, 07 November 2016 12:43
Ishte një mbrëmje magjike për emrat e mëdhenj të muzikës.

Klipi i ri i Dua Lipa nuk ka dalë ende në YouTube, por ju mund ta shihni këtu! [VIDEO]

Thursday, 03 November 2016 14:40
Sapo ka mbërritur “Room For 2”!

Blunt & Real rikthejnë verën me “Rrugës” [VIDEO]

Tuesday, 01 November 2016 19:33
A jeni gati për t’i shtuar këtyre ditëve të vjeshtës ritme të bukura verore? Zgjidhja është klipi më i ri…

Zyrtarizohen shtetet pjesëmarrëse në Eurovision 2017: Kosova përsëri jashtë!

Monday, 31 October 2016 10:45
Një numër rekord prej 43 vendesh do të marrin pjesë në Eurovisin Song Contest 2017, por asnjëra prej tyre nuk…

Bob Dylan thyen heshtjen, por a e pranoi ai çmimin e Nobelit për Letërsi? [FOTO]

Saturday, 29 October 2016 14:40
Pas shumë përpjekjeve për ta kontaktuar, Bob Dylan më në fund e thyeu heshtjen!
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll