Kështu dukej Majk para 5 viteve

Thursday, 21 January 2016 16:13
Jo gjithmonë tentativat e para janë ato të duhurat për një artist. Shpeshherë mjafton një këngë e vetme, për t'u kthyer…

Adele dhe Rihanna, së shpejti në një skenë

Thursday, 21 January 2016 10:55
Duket se eventi i çmimeve Grammy këtë vit do të jetë padyshim një ndër më të mirët deri tani.

"Don't Let You Go" nga Dj Aldo, tashmë edhe në YouTube

Wednesday, 20 January 2016 16:22
Dj i njohur shqiptar ka publikuar klipin e tij të fundit në YouTube.

Era Istrefi "vjedh" këngën e Majk

Wednesday, 20 January 2016 13:34
Thonë që të marrësh "kësmetin" e dikujt tjetër, sjell ters. Por ky nuk është aspak rasti i Era Istrefit.

Tyga i bën përfundimisht dalje (ish) të dashurës Kylie Jenner!

Wednesday, 20 January 2016 13:28
Mjaft e lidhëm Tyga-n me Kylie Jenner!

Justin Bieber i kthen gabimet e tij në një "vepër arti"

Wednesday, 20 January 2016 11:18
Justin Bieber ka gjetur mënyrën më origjinale për hapjen e tourit Purpose.

Pas performancës së dehur, Madonna zhgënjen përsëri

Wednesday, 20 January 2016 11:10
Stuhi ne botën e Madonnës?

Fansat e Bowie dalin kundër albumit të Kanye West

Wednesday, 20 January 2016 10:51
Ajo që pritej, ka ndodhur!

Besa publikon trailerin e videoklipit të ri “Kameleon”

Tuesday, 19 January 2016 17:49
Bëhuni gati pasi kënga e re e artistes së talentuar do të vijë shumë shpejt.

Një tjetër legjendë shuhet: Glenn Frey, themeluesi i The Eagles

Tuesday, 19 January 2016 11:35
Kitaristi i grupit të famshëm të viteve 70’, Eagles ka ndërruar jetë në moshën 67 vjeçare.

Kanye West dhe Kendrick Lamar: "Nuk ka më festa në LA"

Tuesday, 19 January 2016 11:11
Asnjë reper nuk është përfolur kaq shumë sa Kanye West dhe Kendrick Lamar.

Wiz Khalifa dhe Charlie Puth nuk duan t'ia dinë për Oskar

Monday, 18 January 2016 14:28
Jo gjithçka varet nga një Oskar, dhe ky vit në Hollywood duket se po e vërteton këtë gjë më së…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll