Ja prova që Guns N' Roses do të ribashkohen

Tuesday, 29 December 2015 12:02
2015-ta duket se nuk ka ndërmend të ikë pa na dhënë maksimumin e saj. Mrekullia e rradhës ka ndodhur vetëm…

Ndahet nga jeta lideri i Motorhead, Lemmy Kilmister

Tuesday, 29 December 2015 11:45
Lideri dhe themeluesi i bandës britanike të heavy metal, Motorhead, Ian “Lemmy” Kilmister, ndahet sot nga jeta në moshën 70…

Kida dhe Xhensila Myrtezaj vijnë me bashkëpunim

Monday, 28 December 2015 15:38
Këngëtarja simpatike Kida ka vendosur të bashkëpunojë me Xhensila Myrtezaj.

Eneda Tarifa triumfon në Fest54 me një përrallë

Monday, 28 December 2015 00:18
Eshtë shpallur pak minuta më parë fituesi i Festivalit të 54 të Këngës dhe ashtu sic ishte parashikuar kohë më…

Janet Jackson lë në baltë fansat...sërish!

Sunday, 27 December 2015 17:54
Turneu botëror "Unbreakable" i Janet Jackson nuk do të ndodhë edhe aq shpejt sa ishte parashikuar.

The Weeknd mbyll 2015-tën me dy këngë të reja!

Sunday, 27 December 2015 17:35
Një tjetër artist i cili vazhdon të na zbukurojë festat e fundvitit është The Weeknd.

Zbulohet kolona zanore e "Spectre" që u refuzua!

Sunday, 27 December 2015 16:58
Nëse mendonit se kënga "Writing's On The Wall" e Sam Smith ishte e vetmja e shkruar për filmin "Spectre", jeni…

Vit i ri, artistë të rinj. Ja albumet që do t'iu surprizojnë!

Sunday, 27 December 2015 16:46
Siç duket 2016-ta do të sjellë te reja në muzikë që në muajin janar. Ashtu si çdo vit edhe ky…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll