Të gjithë të çmendur pas Klestës! Vogëlushja bëhet pretendentja kryesore në Junior Eurovision [FOTO/VIDEO]

Sunday, 20 November 2016 23:19
Talentet nuk na mungojnë në art, por ky duket se është një premtim i vërtetë për të ardhmen.

Diçka motivuese vjen sot nga Capital T [FOTO]

Sunday, 20 November 2016 13:24
Shpresojmë të jetë vërtet e tillë.

Britney Spears fton një tjetër këngëtare në "orgji" [VIDEO]

Friday, 18 November 2016 15:48
Më në fund Britney dhe Tinashe do na tregojnë pak nga festa e tyre.

Kush do të triumfojë në Këngën Magjike? [VIDEO]

Thursday, 17 November 2016 14:54
Edicioni i 18 i Këngës Magjike është shumë afër fazës së tij finale.

Me kë artist bashkëpunon për herë të parë Dua Lipa? [VIDEO]

Wednesday, 16 November 2016 15:24
Dua Lipa nuk di të ndalet.

Nuk ka fund: Edhe një herë Justin Bieber kundër Selena Gomez!

Wednesday, 16 November 2016 10:42
Është një histori që nuk mbaron kurrë!

Bruno Mars publikon datat e turit botëror. Ja vendet më pranë Shqipërisë [FOTO / VIDEO]

Tuesday, 15 November 2016 22:00
Bëhuni gati, rregulloni axhendën, sepse Bruno Mars po sjell magjinë e tij në disa vende shumë pranë jush. Artisti i…

Fergie, e brishtë dhe e lagur në klipin e ri [VIDEO]

Monday, 14 November 2016 17:32
Pas publikimit të këngës më të re “Life Goes On”, Fergie “ngacmon” me videon e saj.

Njerëzit po çmenden pas letrës së fundit tragjike që Leonard Cohen i dërgoi muzës së tij [FOTO]

Monday, 14 November 2016 14:06
Artisti legjendar Leonard Cohen ndërroi jetë të enjten e shkuar dhe natyrisht nuk mund të mungonin homazhet prekëse nga e…

Gjendet i vdekur reperi italian pas një feste me miqtë

Sunday, 13 November 2016 12:29
Një tjetër humbje në botën e muzikës.

Prurjet muzikore të këtij sezoni [VIDEO]

Saturday, 12 November 2016 16:36
Prurjet e reja muzikore edhe këtë vit kanë qenë të shumta.

Beyonce u mbyll derën në fytyrë grupit Coldplay

Friday, 11 November 2016 16:13
Nuk është e lehtë t’i mbushësh mendjen një artisteje si Beyonce.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll