Chance the Rapper siguroi 7 nominime Grammy pavarësisht se nuk ka shtëpi diskografike! [FOTO]

Thursday, 08 December 2016 14:34
Nëse nuk keni dëgjuar asnjë nga këngët e Chance the Rapper, bëjini vetes një nder dhe kontrolloni llogarinë e tij…

Këngëtari shqiptar lë pas Sia-n, listohet në vend të tretë në Spotify

Thursday, 08 December 2016 14:24
Kënga e tij është përzgjedhur si një ndër hitet e javës në shtetin holandez.

Artisti i njohur shqiptar nominohet për çmim Grammy [FOTO]

Wednesday, 07 December 2016 16:38
Më në fund ka dalë lista e kanditatëve për çmimet Grammy 2017.

Lyrical Son sjell bashkëpunimin e radhës [FOTO]

Tuesday, 06 December 2016 12:53
Reperi  Lyrical Son  sjell një tjetër bashkëpunim.

Dua Lipa publikon një tjetër klip për “Be The One”. Këtë herë me aktorin e njohur [VIDEO]

Monday, 05 December 2016 20:43
Nëse do gjenim një fjalë për të përshkruar këtë vit artistik për Dua Lipan, fjala e duhur do të ishte…

Bebe Rexha, JoJo dhe Serayah bëhen kryefjala e festave në muzikën amerikane

Thursday, 01 December 2016 14:22
Tre bukuroshe të super-talentuara po bashkojnë forcat për një natë të paharrueshme divash.

Ekskluzive për IN Tv: Samanta zbulon bashkëpunimin e rradhës

Wednesday, 30 November 2016 17:02
Një muaj pas publikimit të këngës “Si Ai”, Samanta Karavello duket se është gati të ndërrojë faqe.

Justin Bieber publikoi videon e "Let Me Love You" dhe është kaq shumë seksi! [VIDEO]

Wednesday, 30 November 2016 14:34
Lajme të mira për gjithë ju Beliebersat aty jashtë!

Ish anëtari i "One Direction", Harry Styles bashkëpunon me këngëtarin e njohur [FOTO]

Tuesday, 29 November 2016 21:26
Ish anëtari i One “Direction” Harry Styles duket se ka plane të mëdha për veten.

Capital T zbulon detajin më të rëndësishëm të klipit të ri [FOTO]

Tuesday, 29 November 2016 13:19
Projekti i rradhës i reperit Capital T është rrugës.

Beyonce mbretëron në mënyrë supreme në Soul Train Awards! Ja se çmime mori ajo...

Monday, 28 November 2016 16:42
Beyonce dominoi në mënyrë totale në Soul Train Awards 2016.

Refrenet e përjetshme kuq e zi [VIDEO]

Monday, 28 November 2016 12:28
Në ka një moment ku ne tregojme sesa e duam Shqipërine janë Festat e Nëntorit, akoma më shumë me këngët…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll