INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndoshta keni pritur që në skenë të ngjitej Era Istrefi, por Robbie Williams bëri gjestin e pahijshëm para gjithë botës, zbulohet arsyeja [VIDEO]

Ndoshta keni pritur që në skenë të ngjitej Era Istrefi, por Robbie Williams bëri gjestin e pahijshëm para gjithë botës, zbulohet arsyeja [VIDEO]

Publikuar më: 20:04 14-06-2018

Pritja më në fund përfundoi për miliona adhurues të futbollit në mbarë botën ditën e sotme, pasi Kampionati Botëror i futbollit zyrtarisht ka ngritur siparin në Rusi. Evenimenti gjigant i sportit nisi me një ceremoni mbresëlënëse me 500 kërcimtarë dhe me një performancë fantastike nga këngëtari britanik Robbie Williams, i cili u shoqërua nga sopranoja ruse Aida Garifullina.

Por williams, i njohur për natyrën e tij çapkëne, nuk i ka lënë shakatë eksplicite edhe në një ceremoni të përmasave të tilla, ç’ka shumë shpejt mund t’i krijojë edhe probleme.

Në mes të performancës së tij, artisti i njohur ka përshkuar stadiumin Luzhniki dhe teksa ka qëndruar para një kamere, ka treguar gishtin e mesit për sytë e miliona shikuesëve në të gjithë botën.

Këngëtari britanik i tregoi gishtin e mesit kamerës, ndoshta duke iu përgjigjur kritikave që ka marrë për faktin se ka pranuar të jetë pjesë e kësaj ceremonie, me ftesë të Vladimir Putinit.

Disa ditë më parë si është akuzuar se “i ka shitur shpirtin një diktatori”.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093848705291748
    array(1) { ["section"]=> string(146) "ndoshta-keni-pritur-qe-ne-skene-te-ngjitej-era-istrefi-por-robbie-williams-beri-gjestin-e-pahijshem-para-gjithe-botes-zbulohet-arsyeja-video-61776" }