INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Në çfarë bodrumi keni..? Këngëtari shqiptar acarohet dhe ofendon keq kolegët [FOTO]

‘Në çfarë bodrumi keni..? Këngëtari shqiptar acarohet dhe ofendon keq kolegët [FOTO]

Publikuar më: 11:02 16-05-2018

Ai sapo ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me një nga reperat më të pëlqyer në Shqipëri.

Por edhe pse është një ndër këngëtarët më të vjetër, këtë herë ka marrë kritika nga kolegët. Genc Prelvukaj publikoi këngën ‘Andërr’ me Lyrical Son dhe ai u akuzua se kishte përdorur autotune. Kjo e ka shtyrë Gencin që të bëjë në reagim në Instastorien e tij ku ironizon shumë keq kolegët. ‘Ju nuk jeni për këtu, jeni për në shtete të mëdha. Veprat tuaja do të ligjëroheshin në akademitë më të mëdha të muzikës në botë. Por kam një problem, nuk i kam dëgjuar kurrë emrat tuaj’, thotë ai ndër të tjera. /intv.al/

32562810_10213884632983282_6675123100679405568_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007904052734375
    array(1) { ["section"]=> string(84) "ne-cfare-bodrumi-keni-kengetari-shqiptar-acarohet-dhe-ofendon-keq-koleget-foto-58510" }