INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse veproni kështu, nuk keni për të joshur askënd

Nëse veproni kështu, nuk keni për të joshur askënd

Publikuar më: 16:40 08-08-2017

Pothuajse çdo person ka përjetuar ndjenja të cilat kanë mbetur të pashpërblyera pavarësisht përpjekjeve të tyre.

Megjithatë, ekziston një teknikë e joshjes e cila ju garanton dështimin, e gjithashtu shërben si shenjë se nuk dini të filtroni!

Të qenit objekt i “mëshirës”

Absolutisht askush nuk do të ndërtojë me dëshirë një lidhje me një person i cili është gjithmonë i palumtur me ndonjë gjë.

Mos u sillni vërdallë me fytyrë të mërzitur duke u ankuar për jetën dhe duke pritur për mëshirë. Buzëqeshni – do të dukeni shumë më joshës!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092408657073975
    array(1) { ["section"]=> string(55) "nese-veproni-keshtu-nuk-keni-per-te-joshur-askend-34174" }