INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nesër ditë e shenjtë për besimtarët mysliman, KMSH publikon programin e ditës [FOTO]

Nesër ditë e shenjtë për besimtarët mysliman, KMSH publikon programin e ditës [FOTO]

Publikuar më: 14:22 14-06-2018

Sot besimtarët musliman agjërojnë ditën e fundit të muajit të ramazanit, duke mbyllur kështu një muaj të shenjtë.

Ditën e nesërme të gjithë besimtarët festojnë dhe festën e Fiter Bajramit.

Me këtë rast Komunisteti Mysliman i Shqipërisë ka publikuar programin që do ndiqet ditën e nesërme për të gjithë ritet fetare.

programi-768x782.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033929347991943
    array(1) { ["section"]=> string(87) "neser-dite-e-shenjte-per-besimtaret-mysliman-kmsh-publikon-programin-e-dites-foto-61746" }