INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga shapkat më të urryera, në trendin e momentit [FOTO]

Nga shapkat më të urryera, në trendin e momentit [FOTO]

Publikuar më: 10:25 15-05-2018

Këto lloje shapkash nuk ishin të preferuara, pothuajse nga asnjë.

Ishim mësuar t’i përdornim vetëm në plazh, pa e ditur që një ditë do të ktheheshin në trendin e momentit. Dhe momenti erdhi.

Versioni i parë i Crocs doli në 2002- in dhe që prej 2017- ës janë shitur 300 milionë copë. Tani marka të shumta e kanë përqafuar tendencën e Crocs duke i bërë pjesë të koleksioneve të tyre.

“Balenciaga” e frymëzuar nga Crocs prezantoi këto këpucë, por jo vetëm sepse edhe Kanye West i ka të pranishme në koleksionin e tij të ri.

a0eef54e52698ebe7f82541246449600.jpg

 

-640-0-5afaa2e022061.jpg

 

-640-0-5afaa2ae95b65.jpg

 

1425303447-76325100.jpg

 

 

 

crocs-ralen-clogs-for-girls-in-fuchsia_p_320fh_01_1500.2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090680122375488
    array(1) { ["section"]=> string(58) "nga-shapkat-me-te-urryera-ne-trendin-e-momentit-foto-58390" }