INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nicole Scherzinger: “Jam në super formë nga trajtimi që më ka bërë...”

Nicole Scherzinger: “Jam në super formë nga trajtimi që më ka bërë...”

Publikuar më: 09:03 15-11-2017

Është 39 vjeç dhe gëzon një formë që edhe 20-vjeçaret do ta kishin zili.

Tani, Nicole Scherzingger rrëfen sekretin e saj. Në një intervistë për revistën “Look”, këngëtarja thotë se një pjesë të madhe të meritës e ka David Beckham.

Ajo thotë se ish-kapiteni i Anglisë e ka ndihmuar në disa seanca stërvitore duke ja ndryshuar krejtësisht regjimin dhe llojet e ushtrimeve që kryente më parë.

 

k_b8g.jpg

j_ihi.jpg

ajker_fahwerfw.jpg

aert_34_t.jpg

yr_tr6_w45.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013191699981689
    array(1) { ["section"]=> string(70) "nicole-scherzinger-jam-ne-super-forme-nga-trajtimi-qe-me-ka-bere-41973" }